14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 8.12m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 5,54 | € 45,00 | 5% |
| 4 | € 5,23 | € 42,50 | 11% |
| 6 | € 4,93 | € 40,00 | 16% |
| 12 | € 4,86 | € 39,50 | 17% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Redupax ondervloer 10dB is 9 mm dik en samengesteld uit zuiver natuurlijk resthout van populieren, berken en naaldbomen en is daarmee volledig milieuvriendelijk. Naast de reeds vernoemde geluidsreductie, zorgt de Redupax ook voor een hoge mate van thermische isolatie en een egalisatie van oneffenheden tot 3 mm in iedere draagvloer. Vanwege de compacte samenstelling is Redupax super stabiel en reduceert het bovendien uitstekend het loopgeluid in de ruimte zelf.
De Redupax reduceert het contactgeluid met 10 dB in combinatie met o.a. klik laminaat, klik fineer, lamelparket en MDF klik met flexibele toplaag. De Redupax is ook geschikt als isolerende ondervloer voor massieve planken tot 20mm.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400195 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 8.12 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,103 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 86 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 59 cm |
| Dikte totaal (MM) | 9mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 8.12 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 2.41 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |