14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4000m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 3,96 | € 9,50 | 5% |
| 20 | € 3,75 | € 9,00 | 10% |
| 30 | € 3,54 | € 8,50 | 15% |
| 40 | € 3,33 | € 8,00 | 20% |
| 50 | € 3,13 | € 7,50 | 25% |
MDF Rechte Folieplinten worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer.
Bent u op zoek naar de juiste kleur bij uw (merk) vloer? Gebruik dan de plintenzoeker hieronder.
MDF Rechte Folieplinten worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer.
Bent u op zoek naar de juiste kleur bij uw (merk) vloer? Gebruik dan de plintenzoeker hieronder.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>MDF rechte folieplinten word toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer. De strak vormgegeven MDF rechte plinten zijn ca. 70x15 mm en is 240 cm lang. Meer dan genoeg om de voor PVC- en laminaatvloeren benodigde zwelruimte te overbruggen. Verkrijgbaar in 185+ foliekleuren.
Onze MDF rechte plinten met folie zijn gemakkelijk te zagen in een verstekbak of zaagmachine en worden bevestigd door middel montagekit aan de wand. Tevens zijn er hoekstukken verkrijgbaar in alle kleuren zodat het verstekzagen niet nodig meer is.
Hoekstukken plinten in alle kleuren verkrijgbaar. Deze zijn te gebruiken als binnen- of buitenhoek en als eindstuk. In verstek zagen is hierbij niet nodig. De MDF folieplint kan worden bevestigd met schroeven, lijm of een onzichtbaar clipsysteem.
Om het u gemakkelijk te maken heeft Kwaliteitparket bij alle grote merken laminaat en PVC alvast de best bijpassende platte plakplinten voor u uitgezocht en verwerkt in onze database. Wij leveren onze plakplinten in maarliefst 185+ foliekleuren. Gebruikt u de plintenzoeker om de juiste plint bij uw vloermerk te zoeken.
Let op; Er kan geen garantie gegeven worden dat de kleur van de plakplint exact overeenkomt met de kleur van de vloer. Wij leveren de meest overeenkomende plinten, de plinten zijn niet van het merk zelf en de kleurcode kan afwijken.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 566113 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Leverbaar in 185+ verschillende kleuren binnen 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Schroeven, lijm of een onzichtbaar clipsysteem. |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag of zaagmachine, Kitspuit voor montagekit |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Moderne plint (Glad, Recht, Blok) |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Kleurcode | 185+ soorten, divers |
|---|