14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.88m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 23,78 | € 68,50 | 1% |
| 10 | € 23,44 | € 67,50 | 3% |
| 15 | € 23,09 | € 66,50 | 4% |
| 20 | € 22,74 | € 65,50 | 6% |
Floorfixx comfort is een ondervloer die met behulp van het sandwichsysteem en de interactieve lijm snel en eenvoudig een nieuwe isolerende, egale, en direct belastbare ondervloer creëert. Gesschikt voor zwaarder projectmatig gebruik en in combinatie met vloerverwarming.
Floorfixx comfort is een ondervloer die met behulp van het sandwichsysteem en de interactieve lijm snel en eenvoudig een nieuwe isolerende, egale, en direct belastbare ondervloer creëert. Gesschikt voor zwaarder projectmatig gebruik en in combinatie met vloerverwarming.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Floorfixx comfort is een ondervloer die met behulp van het sandwichsysteem en de interactieve lijm snel en eenvoudig een nieuwe isolerende, egale, en direct belastbare ondervloer creëert. Gesschikt voor zwaarder projectmatig gebruik en in combinatie met vloerverwarming.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam, Assen , Asten , Breda , Den Haag, Deventer , Ede , Eindhoven, Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Lelystad, Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle |
|---|---|
| SKU | 162210 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Zelfde locaties als showrooms |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd doorgaans binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Afhalen doorgaans bij 1 van de afhaallocaties binnen 24/48uur, neem eventueel contact op. |
| Gewicht (KG) | 20.00 |
| Merk | Estillon |
| Collectie | Floorfixx |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 2.88 |
|---|
| Certificaat | TÜV Rheinland |
|---|---|
| Ondergrond | Houten ondergrond, draagvloer, Zandcement dekvloer, Zwevende dekvloer |
| Toepassingsgebied | Kwartsvinyltegels, Linoleum, Ondervloeren, PVC vloer, PVC vloer (homogene en heterogene PVC-vloerbedekking, in banen en tegels, Tapijt, Textielvloerbedekkingen met een rug van latex, Vloeren |
| Productsoort | Geluidsreducerende ondervloer voor PVC en tapijt |
| Materiaal | MDF, XPS-Foam |
| Verbinding | Lipverbinding |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,081 (m2K/W) |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 10mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Aantal ondervloertegels verpakking | 4 |
| Gewicht per m2 (KG) | 6,9 KG |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |