14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 9.6m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 2,97 | € 28,50 | 3% |
| 4 | € 2,86 | € 27,50 | 7% |
| 8 | € 2,60 | € 25,00 | 15% |
| 26 | € 2,19 | € 21,00 | 29% |
| 52 | € 1,70 | € 16,35 | 45% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De PPC XPS-plaat ondervloerplaten 5mm zijn uitermate geschikt als ondervloer voor laminaat en parket op verdiepingen of uw begane grondvloer. De PPC XPS-plaat ondervloerplaten zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en houten of betonnen ondergrond van uw appartement of verdieping. Dit veerkrachtige natuurproduct is milieuvriendelijk, geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze XPS ondervloerplaten hebben een totale dikte van circa 5mm.
| SKU | 400342 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk op alle locaties. |
| Levering Notities | Voor 17:00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Uit voorraad leverbaar. |
| Gewicht (KG) | 4.00 |
| Merk | PPC |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 9.6 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Multiplank |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | XPS-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,220 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 50 cm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 9.6 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.19 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Zwart |
|---|