14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 12.04m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 3,11 | € 37,50 | 5% |
| 4 | € 2,91 | € 35,00 | 11% |
| 6 | € 2,70 | € 32,50 | 18% |
| 8 | € 2,45 | € 29,50 | 25% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze groene ondervloer platen (softboard) zijn geschikt voor oa. laminaat, lamelparket en massieve planken. De groene ondervloer platen zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en ondergrond. Dit veerkrachtige natuurproduct is spanningsvrij, geluiddempend, egaliserend en isolerend. Onze groene ondervloer platen hebben een totale dikte van 4mm.
Onze groene ondervloer platen zijn de perfecte ondervloerplaten voor;
| SKU | 400071 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Parketman |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 12.04 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,066 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 85 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 59 cm |
| Dikte totaal (MM) | 4mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 12.04 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 1.28 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Groen |
|---|