14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 1,83 | € 27,50 | 8% |
| 10 | € 1,67 | € 25,00 | 16% |
| 15 | € 1,50 | € 22,50 | 25% |
| 20 | € 1,33 | € 20,00 | 33% |
Thermosound ondervloer 12dB is een PE-foam ondervloer voor vloerverwarming en koeling geschikt voor oa. laminaat, verlijmd laminaat, lamelparket en kliklaminaat. De Thermosound ondervloer 12dB zorgt voor de juiste tussenlaag tussen vloerverwarming en/of vloerkoeling en laminaat en lamelparket vloeren. Onze Thermosound ondervloer 12dB is opgebouwd uit geperforeerde polyetheen (LDPE) en heeft een totale dikte van 3.0 mm. De Thermosound 10 db ondervloer is ideaal bij vloerverwarming i.c.m. laminaatvloeren in appartementen en bovenwoningen. Thermosound is TUV getest, 10 db bij laminaat met klikverbinding zwevend gelegd op de ondervloer. De testresultaten zijn op aanvraag aantoonbaar. De Thermosound 10 db is sterk egaliserent tot ruim 2 mm en hoogtebesparend door de geringe dikte. Makkelijk te snijden en af te rollen. Hoge warmtegeleiding, temperatuurbestendigheid tot ca. 80 graden Celsius. Warmtegeleidingscoëfficient 0,067 m2K/W. De perfecte ondervloer voor laminaat of lamelparket op vloerverwarming en/of koeling!
Thermosound ondervloer 12db toepassen
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Thermosound ondervloer 12dB is een PE-foam ondervloer voor vloerverwarming en koeling geschikt voor oa. laminaat, verlijmd laminaat, lamelparket en kliklaminaat. De Thermosound ondervloer 12dB zorgt voor de juiste tussenlaag tussen vloerverwarming en/of vloerkoeling en laminaat en lamelparket vloeren. Onze Thermosound ondervloer 12dB is opgebouwd uit geperforeerde polyetheen (LDPE) en heeft een totale dikte van 3.0 mm. De Thermosound 10 db ondervloer is ideaal bij vloerverwarming i.c.m. laminaatvloeren in appartementen en bovenwoningen. Thermosound is TUV getest, 10 db bij laminaat met klikverbinding zwevend gelegd op de ondervloer. De testresultaten zijn op aanvraag aantoonbaar. De Thermosound 10 db is sterk egaliserent tot ruim 2 mm en hoogtebesparend door de geringe dikte. Makkelijk te snijden en af te rollen. Hoge warmtegeleiding, temperatuurbestendigheid tot ca. 80 graden Celsius. Warmtegeleidingscoëfficient 0,067 m2K/W. De perfecte ondervloer voor laminaat of lamelparket op vloerverwarming en/of koeling!
Thermosound ondervloer 12db toepassen
| Toonzalen - Showrooms | Lelystad |
|---|---|
| SKU | 400025 |
| Afhaallocaties | Lelystad. Afhalen binnen de dag mogelijk in Lelystad. |
| Levering Notities | Voor 17.00 uur besteld volgende dag in huis of Postnl afhaallocatie. Kies uw aflevermoment. |
| Voorraadnotitie | Genoeg op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 6.00 |
| Merk | Roommade |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,067 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 25 cm |
| Dikte totaal (MM) | 3 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.11 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Oranje |
|---|