14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Professioneel aanslagijzer voor parket en hout. Gunstig geprijst aanslagijzer voor professional, maar ook voor de doe-het-zelfer. Dit ter behoeve van het vastleggen/aantikken van de vloerdelen.
| SKU | 709643 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 2.03 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Aanslagijzer |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 52 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 11 cm |
| Hoogte (CM) | 8 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |