14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 4,50 | € 67,50 | 3% |
| 4 | € 4,33 | € 65,00 | 6% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Supreme ondervloer is een voordelige geluiddempende ondervloer geschikt voor Laminaat. Zeer stabiele ondervloer, verweert niet, Recyclebaar en natuurvriendelijk. De Supreme ondervloer heeft een goede warmte weerstand bij Laminaat vloeren en is daarom uittermate geschikt als ondervloer i.c.m vloerverwarming. Deze vloer is 10dB TÜV gecertificeerd in combinatie met click laminaat op een vaste betonnen ondergrond..
| SKU | 400132 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling.Hier vindt u alle afhaaladressen |
| Levering Notities | Leverbaar binnen 1-2 werkdagen. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Roommade |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmd |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Laminaat, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,040 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 15 cm |
| Dikte totaal (MM) | 2mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.17 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |