14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.88m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 19,62 | € 56,50 | 2% |
| 10 | € 19,44 | € 56,00 | 2% |
| 15 | € 19,27 | € 55,50 | 3% |
| 20 | € 18,92 | € 54,50 | 5% |
| 25 | € 18,75 | € 54,00 | 6% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Unifloor Jumpax Basic bestaat uit een onder- en een bovenplaat voorzien van interactieve lijm. De Jumpax Basic wordt, afhankelijk van de toepassing, altijd gecombineerd met een zwevende onderlaag. Deze droge egalisatie zorgt voor een perfecte en gladde ondergrond voor PVC stroken, linoleum, vinyl en tapijt, maar is ook geschikt voor een grote variëteit andere vloerbedekkingen. Het gebruik van de Jumpax Basic betekent in de praktijk een enorme besparing van tijd en geld, omdat men nu in staat is om iedere oude ondervloer in zeer korte tijd te veranderen in een super gladde en vlakke ondergrond. Het gebruik van omslachtige en tijdrovende vloeibare egalisatiemiddelen is hiermee overbodig geworden en het risico van het loskomen van oude egalisatielagen is daarmee uitgesloten.
Egaliserend en stabiliserend ondervloersysteem voor PVC stroken, tapijt, linoleum, vinyl en vele andere vloerbedekkingen.
Te combineren met Redupax of Heat-Blok voor het voorkomen van koudebruggen vanuit de vloer. Bijvoorbeeld als u boven een parkeergarage woont. Of als er teveel kou onder de fundering vandaan komt bij niet geisoleerde funderingsvloeren.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400130 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Afhalen doorgaans bij 1 van de afhaallocaties binnen 24/48uur, neem eventueel contact op. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 2.88 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,047 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 7 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 2.88 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.53 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |