14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Douwes Dekker MDF Folieplint is verkrijgbaar in alle decoren van Douwes dekker en zorgt voor een snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. De plint wordt geleverd in de afmeting 60x15x2400mm en heeft nagenoeg dezelfde kleur als uw Douwes Dekker laminaatvloer.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 543014 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering binnen 24-48 uur mogelijk. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk in Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.64 |
| Merk | Douwes Dekker |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Folieplinten |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 4 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |