14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Bona Waterlakroller heeft als hulpmiddel twee zijschijfjes, zodat er niet teveel druk kan worden uitgeoefend
waardoor er teveel lak zou worden aangebracht. Er wordt nu consequest overal evenveel lak aangebracht.
| SKU | 709059 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 24-48uur |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Bona |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Waterlakroller |
| Lengte (CM) | 6 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 6 cm |
| Hoogte (CM) | 25 cm |
| Verpakkingseenheid | roller,rollers |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|