14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 25 | € 4,00 | € 4,00 | 33% |
| 50 | € 3,50 | € 3,50 | 41% |
| 75 | € 3,00 | € 3,00 | 50% |
| 100 | € 2,50 | € 2,50 | 58% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Eiken platte plinten ook wel eiken deklijst of eiken afwerklijst genoemd, Onbewerkt, 6x28mm. Gemaakt van massief eiken hout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs = per meter incl BTW. Geleverd in lange wisselende lengtes van ca. 1.8 tot 2.4 m1.
Standaard worden de Eiken platte plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze eiken plinten ook speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 510131 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering met speciaal transport binnen 24-48 uur. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij 1 van onze afhaallocaties. |
| Gewicht (KG) | 0.72 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Eiken deklijst, eiken deklat, eiken afwerklijst, eiken platte plinten |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 200 cm |
| Hoogte (CM) | 0,6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|