14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10.03m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 3,44 | € 34,50 | 8% |
| 4 | € 3,24 | € 32,50 | 13% |
| 6 | € 2,94 | € 29,50 | 21% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze groene ondervloer platen (softboard) van Ecofloor systems zijn geschikt als ondervloertegels voor oa. tapijt, laminaat, lamelparket en massieve planken voor droge ruimtes. De groene ondervloer platen zorgen voor de juiste tussenlaag tussen de vloer en ondergrond. Dit veerkrachtige natuurproduct is spanningsvrij, geluiddempend, egaliserend en isolerend. Onze groene ondervloer platen hebben een totale dikte van 5.5mm. Tevens zijn deze groene ondervloer platen te gebruiken als plaatselijke ophoging van uw vloeroppervlak. De vloer moet stofvrij, blijvend droog en goed dragend zijn. wanneer u niet zeker bent dat de ondervloer niet geheel vochtvrij is plaats u dan eerst een vochtdampremmende folie.
Ideal toe te passen met dampdichte / vochtwerende ondervloeren.
| SKU | 400102 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling.Hier vindt u alle afhaaladressen |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 10.03 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,114 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 85 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 59 cm |
| Dikte totaal (MM) | 5,5mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 10.03 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 1.07 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Groen |
|---|