14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 20m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Sika Layer Silent 5mm ondervloer is een geluidsreducerende ondervloer voorzien van sparingen. De Sika Layer Silent heeft een hoge kwaliteit polyethyleenschuim mat met symmetrische sleuven om de lijm aan te brengen om zodoende een hoog geluiddempend effect te bereiken. De Contactgeluidsisolatie demping polyethyleenfolie voor gebruik met SikaBond lijmen.
| SKU | 400239 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling.Hier vindt u alle afhaaladressen |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Sika |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, Kitpistool en Kit |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 20 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,045 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 40 cm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 20 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |