Niet mogelijk, op maat gemaakt
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








Niet mogelijk, op maat gemaakt
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Bamboe Naturel platte plinten ook wel bamboe naturel deklijst of bamboe naturel afwerklijsten genoemd, Onbewerkt, ca. 5x25mm. Gemaakt van massief Bamboe hout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs = per meter.
Standaard worden de Bamboe Naturel platte plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze plinten ook speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| Toonzalen - Showrooms | Doetinchem, Zwaag |
|---|---|
| SKU | 510099 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 0.08 |
| Merk | MOSO Bamboe |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op maat gemaakt |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Platte plinten |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Houtsoort | Bamboe |
| Materiaal | Bamboe |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,5 cm |
| Hoogte (CM) | 0,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|