14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>| Toepassing | Laminaat (Uniclic/HDF-klik) Laminaat (5G/Megaloc) Lamelparket (mes-en-groef) Lamelparket (klik) Duoplank Massieve plank 20 mm Fineerparket |
|---|
| SKU | 400010 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling.Hier vindt u alle afhaaladressen |
| Gewicht (KG) | 4.00 |
| Garantietype | Kwaliteitparket, Kwaliteitparket Expert Service |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 10 |
|---|
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Ondervloer |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Breedte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 2mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 10 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Verpakkingseenheid | Rol,Roller |
| Kleur | Zilver |
|---|