14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 501436 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling |
| Gewicht (KG) | 0.50 |
| Merk | Sfeerplinten |
| Collectie | Overzetplint |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Kabelkanaal, Kabelgoot |
|---|---|
| Plintsoort | Overzetplint |
| Materiaal | Kunststof |
| Vochtbestendig | Ja |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | strip, strips |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|---|
| Kleur | Wit |