14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.88m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Unifloor Jumpax Heat-PaXX Traditional 7mm is een combinatie van de Jumpax Basic en Heat-Foil. De Heat-Foil is 1,2 mm dik en bestaat uit een PE folie van 200 mµ met overlap gecombineerd met een foamlaag. De Jumpax Basic bestaat uit een 3 mm onderplaat en een 4 mm bovenplaat. Beide platen zijn voorzien van een interactieve lijm, die de platen verbindt tot één stabiel systeem. De Jumpax Heat Traditional is de ideale keuze voor vloerverwarming vanwege zijn egaliserend vermogen en zeer lage warmteweerstand van 0,061 m² K/W. De Heat-PaXX Traditional behaalt in combinatie met linoleum 11 dB en met PVC stroken 10 dB. De Heat-PaXX Traditional is TÜV gecertificeerd en draagt het NSG keurmerk.
De Jumpax Heat-PaXX Traditional 7mm is een geluidreducerend ondervloersysteem voor vinyl, linoleum, PVC stroken en tapijt op traditionele vloerverwarming en/of vloerkoeling.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400032 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmd |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag, Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 2.88 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel, PE-Foam, PE-Folie |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,061 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 7 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 2.88 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.53 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |