14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 4.06m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Soundkiller ondervloer platen (softboard) zijn geschikt voor oa. laminaat, lamelparket en massieve planken. De Soundkiller ondervloer platen zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en ondergrond. Dit veerkrachtige natuurproduct is geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze Soundkiller ondervloer platen hebben een totale dikte van 15mm. Deze isolerende ondervloer zorgt voor 10dB geluiddemping bij lamelparket en laminaat vloeren.
Ook geschikt als isolerende ondervloer voor;
Massieve planken 20mm (niet TUV getest)
Toe te passen met dampdichte / vochtwerende ondervloeren.
Soundkiller ondervloer platen specificaties;
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400251 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 20.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 4.06 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,306 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 86 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 59 cm |
| Dikte totaal (MM) | 20mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 4.06 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 4.78 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Groen |
|---|