Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 6.75m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 8,37 | € 56,50 | 2% |
| 4 | € 8,22 | € 55,50 | 3% |
| 6 | € 8,07 | € 54,50 | 5% |
| 8 | € 7,93 | € 53,50 | 7% |
| 10 | € 7,78 | € 52,50 | 9% |
| 20 | € 6,67 | € 45,00 | 22% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Wakol PU225 pu-lijm is ontwikkeld voor de verlijming van Tapis en voor de verlijming van massief houten vloerdelen. De Wakol PU225 is waterarm ingesteld en beschikt over een hoge afbindsnelheid. De Wakol PU225 is rolstoelvast en geschikt voor verlijming op vloerverwarming. Door de lichtbeige kleur is Wakol PU225 ideaal voor de verlijming van onder andere Essen, Maple, Beuken en andere lichte houtsoorten.
De Wakol PU225 Pu-Parketlijmen voldoen aan de normen volgens DIN 281.
| SKU | 451028 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. Ophalen binnen de dag mogelijk op aanvraag. |
| Gewicht (KG) | 7.00 |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Lamelparket, Massief, Multiplank, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polyurethaan (PU) |
| Samenstelling | 2-component (2K) (Mixen) |
| Flexibel | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 7 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |