14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
Zachte barokkrullen en een minimalistisch ontwerp brengen verleden en toekomst samen. Niet avant-garde, niet antiek ... gewoon uniek.
Een bestseller die al een aantal jaren veel succes oogst. Onze plinten zijn schok- en waterbestendig, reeds geprimed en klaar om te schilderen. De meeste kunnen ook kabels verbergen. Het kunstmatige polymeermateriaal voldoet aan de hoogste normen voor kwaliteit en duurzaamheid.
Bestaat ook in Flex. Flexibele lijsten zijn zeer veelzijdig en de afwerking is veel mooier dan als je hout gebruikt. Vooral met de hoge eisen in interieurdecoratie tegenwoordig. Gebogen lijnen, cirkels en rondingen allerhande: zonder enige moeite zet je ze op muur en plafond!
| SKU | 994935 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 1.03 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Luxxus |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,8 cm |
| Hoogte (CM) | 13,8 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |