Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 6,65 | € 66,50 | 4% |
| 4 | € 6,60 | € 66,00 | 5% |
| 6 | € 6,55 | € 65,50 | 6% |
| 8 | € 6,50 | € 65,00 | 6% |
| 10 | € 6,45 | € 64,50 | 7% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De SLC Eco L34 plus 2K PU-lijm is een twee componenten lijm die uitermate geschikt is voor het verlijmen van alle houtsoorten binnenshuis en voor parket op vloerverwarming. SLC Eco L34 plus lijm garandeert een perfect evenwicht tussen hechtingskracht en elasticiteit, en garandeert het beste veiligheidsniveaus voor het leggen van parket van elk formaat en houtsoort op elke soort ondergrond. De SLC Eco L34 plus 2K PU-lijm is een Eco-vriendelijke organische minerale lijm, met grote elasticiteit, voor het leggen met grote bestendigheid van parket, ideaal voor GreenBuilding. Deze 2-componenten PU-lijm heeft geen oplosmiddelen en heeft een zeer lage emissie van organische vluchtige stoffen, tevens veilig voor de gezondheid van de gebruikers. Verkrijgbaar in licht en donkerkleurige uitvoering. De keuze van de lijmkleur is afhankelijk van de kleur van de houten vloer.
1 emmer, Donkergekleurde bruine uitvoering.
10 kilogram, 2 componenten, 9 + 1 kg.
| SKU | 96634 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Kerakoll |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Lamelparket, Massief, Multiplank, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polyurethaan (PU) |
| Samenstelling | 2-component (2K) (Mixen) |
| Flexibel | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 10 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |