Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 4,60 | € 69,00 | 1% |
| 4 | € 4,57 | € 68,50 | 1% |
| 6 | € 4,53 | € 68,00 | 2% |
| 8 | € 4,50 | € 67,50 | 3% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Thomsit P618 waterarme dispersie parketlijm is uitermate geschikt voor het verlijmen van spaanplaat broodjes of mozaïek parket op zandcement dekvloeren. Eventueel te gebruiken voor verlijming van tapis en mozaïek parket op houten ondergronden.
1 emmer, lichtkleurige Beige uitvoering
15 kilogram
800 - 1600 gram per m2.
1 emmer is genoeg voor het verlijmen van ca. 8-19 m2 houten vloerdelen.
| SKU | 454015 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 24/48 uur. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 15.00 |
| Merk | Thomsit |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | (EC1) Zeer emissiearm |
| Ondergrond | Egaliseermiddel, Houten ondergrond, draagvloer, OSB (Oriented Strand Board), Spaanplaat (V100, Thomsit egaliseermiddelen DX, XXL, AS1, AS2, Zandcement dekvloer |
| Toepassingsgebied | Duoplank < 20 cm breed, Kopshout, Massieve plank < 15 cm breed, Mozaïek parket, Planchettes (massief 22mm), Pre-fab tapis, Spaanplaat, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Dispersielijm |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Schuurbaar na (ca.) | op z’n vroegst na 3 dagen, 10 mm massief houten vloeren - 10 dagen |
| Beloopbaar/ Belastbaar na (ca.) | 24 uur, ca. 48 uur voor parket |
| Open tijd / Verwerktijd (ca.) | 20 minuten |
| Houdbaarheid | 12 maanden, koel en droog bewaren |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | 400 - 1600 gram per m2, per situatie verschillend, zie Productblad. |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |
| Kleur | Beige |
|---|