14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze binnenhoek kan worden gebruikt met onze systeemplinten om de hoeken mooi af te werken. Ze worden geleverd in diverse kleuren passend bij uw systeemplinten en afwerklijsten.
| SKU | 22102-1 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering binnen circa 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Neem contact op voor de huidige voorraad en levertijden. |
| Gewicht (KG) | 0.00 |
| Merk | Parador |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Binnenhoek |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 2,2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |