14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Balterio Parket plint is verkrijgbaar in alle decoren van Balterio en zorgt voor een veilige en snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. De Balterio Parket plint wordt geleverd in de afmeting 14X70X2400mm en heeft nagenoeg dezelfde kleur als uw Balterio laminaatvloer.
| SKU | 536015 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.64 |
| Merk | Balterio |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Parket plint |
|---|---|
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 4 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |