14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








| aantal | pak | korting |
|---|---|---|
| 10 | € 3,50 | 56% |
| 20 | € 3,00 | 62% |
| 50 | € 2,50 | 69% |
| 100 | € 0,99 | 88% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>- Stevige ergonomisch gevormde rode kunststof houder
- Afneembare clip met afbreekgleuf
- Kliksysteem voor de geleiding van het mesje, inclusief veiligheidsstop
- Lengte mesje 15 cm
- Wordt geleverd inclusief 1 afbreekmesje
Ideaal voor het snijden van ondervloeren, verpakkingen en overig huiselijk gebruik.
| SKU | 709679 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Ondervloeren |
|---|---|
| Productsoort | Snijmes |
| Lengte (CM) | 25 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 10 cm |
| Hoogte (CM) | 2 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |