14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Bessey verstelbare afstandhouder AV2 wordt toegepast voor het eenvoudig opklemmen/leggen van oa. laminaat en parketvloeren. Ter ondersteuning aan de zijkant van vast te lijmen massief parket. Zijwaarts vastklemmen van groef- en messing-vloeren. Verstelbaar van 5 tot 20mm afstand tussen wand en vloer.
Uitvoering: Professioneel, zeer duurzaam.
| SKU | 709615 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.22 |
| Merk | Bessey |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Vloer afstandhouder |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 19 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 9,5 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |