14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Olie- lak- verfemmer is ideaal bij het gebruik van lakken en Hardwax-olie. De bak heeft een inhoud van 12 liter
| SKU | 709011 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking, Onderhoud |
|---|---|
| Productsoort | Olie, lak, verfemmer |
| Lengte (CM) | 35 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 25 cm |
| Hoogte (CM) | 20 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|