14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De originele Woca Swepmop is absoluut de beste mop om een WOCA vloer mee te onderhouden. De Woca Swepmop is een professionele wisser met eenvoudig uitwringmechanisme om goed te doseren. De Woca Swepmop is gemaakt van katoen en kan in de wasmachine of eventueel vervangen worden door een nieuwe mop.
| SKU | 606395 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 0.91 |
| Merk | Woca |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Onderhoud |
|---|---|
| Productsoort | Swepmop |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 28 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 15 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Goed schoonmaken met water |
|---|