14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 3,33 | € 8,00 | 6% |
| 20 | € 3,23 | € 7,75 | 9% |
| 30 | € 3,13 | € 7,50 | 12% |
| 40 | € 3,02 | € 7,25 | 15% |
| 50 | € 2,92 | € 7,00 | 18% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Voor alle Dryback vloeren hebben wij nu een nieuwe stijlvolle afwerking waarmee je de vloer laat doorlopen in de plint. Deze speciaal ontwikkelde Moderne plint heeft een (tot) 3 mm uitsparing waar een PVC-strip tot 3 mm dikte, in dezelfde stijl als jouw Dryback vloer, te plaatsen is. Op deze manier creëer je jouw persoonlijke finishing touch. PVC plint voorgelakt RAL 9010 voor dryback PVC. type modern/glad/recht zijn leverbaar in diverse hoogtes 70 en 90mm, hebben een dikte van 12mm en worden geleverd in lengtes van 240cm.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 503232 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd. |
| Voorraadnotitie | Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Gewicht (KG) | 1.49 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF plint voor PVC tot 3mm |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,2 cm |
| Hoogte (CM) | Varieert, maak uw keuze. |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |