14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Door middel van dit onzichtbare clipsysteem kunnen de luxe plinten de brede luxe plinten met edelfineer aan de muur worden bevestigd. De metalen clip wordt iedere 20 à 50 cm op de muur geschroefd.
Uitsluitend geschikt voor de Luxe plinten met clip montage systeem
| SKU | 590015 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.42 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Bevestigingclips |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 5 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 10 cm |
| Hoogte (CM) | 17 cm |
| Verpakkingseenheid | set,sets |