14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Paarse vloerpad wordt toegepast voor het tussenschuren van WOCA laklagen van parketvloeren. Voor periodiek stripwerk 3a4 keer per jaar, gebruik in voorbereidende fase, voor het aanbrengen van nieuwe lagen parketlak. De paarse vloerpad wordt ook gebruikt voor verwijdering van aangekoekt vuil, was en residu.
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Standaard snelheid 140-300 toeren
- Dikte: 25mm
Verpakt per 1 stuk.
| SKU | 709547 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.25 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Paars |
|---|