14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Afrormosia platte plinten ook wel afrormosia deklijst of afrormosia afwerklijsten genoemd, Onbewerkt, ca. 5x23mm. Gemaakt van massief afrormosia hout. Tevens leverbaar in vrijwel alle houtsoorten en behandelingen.
Prijs = per meter.
Standaard worden de afrormosia platte plinten onbehandeld geleverd. Wij kunnen deze afrormosia plinten ook speciaal voor u olieën of aflakken. U geeft uw keuze simpel aan op deze productpagina.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 510027 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering met speciaal transport binnen 24-48 uur. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij 1 van onze afhaallocaties. |
| Gewicht (KG) | 0.08 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Platte plinten |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Houtsoort | Afrormosia |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,3 cm |
| Hoogte (CM) | 0,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | m1,m1 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|