14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.5m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 10,80 | € 27,00 | 3% |
| 20 | € 10,60 | € 26,50 | 5% |
| 30 | € 10,40 | € 26,00 | 7% |
| 40 | € 10,20 | € 25,50 | 9% |
| 50 | € 10,00 | € 25,00 | 11% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 530059 |
| Gewicht (KG) | 1.60 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Luxe plint, hoge plint, Aluminium |
|---|---|
| Plintsoort | Folieplinten |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte (CM) | 250 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |