14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 2,29 | € 5,50 | 31% |
| 20 | € 2,08 | € 5,00 | 37% |
| 30 | € 1,88 | € 4,50 | 43% |
| 40 | € 1,67 | € 4,00 | 50% |
| 50 | € 1,46 | € 3,50 | 56% |
| 100 | € 1,35 | € 3,25 | 59% |
Plakplinten ook wel platte plinten of afwerklijsten genoemd worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer. Wij leveren deze plakplinten in 4 RAL kleuren en 180+ overige foliekleuren. Bekijk hier de overige folie plakplinten
Verberg
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Afwerklijst - Platte plinten - Plakplinten met folie in RAL kleuren worden toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer. Onze plakplint met folie is gemakkelijk te bevestigen door middel van een plakstrip. U kunt de plakplint knippen met een verstekschaar of zagen in een verstekbak. Uitermate geschikt voor laminaat- en PVC-vloeren. Plakplinten worden standaard geleverd in de afmeting 5x24x2400mm en is zijn leverbaar in 185 mogelijke kleuren waaronder een aantal RAL kleuren. Bekijk hier de overige folie plakplinten
Ook verkrijgbaar als hoge rechte folieplint, als systeemplint, als rozet, dilatatieprofiel en als hoeklijnprofielen in dezelfde kleur als de afwerklijsten.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 566112 |
| Sample op aanvraag? | Nee, geen sample mogelijk |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Leverbaar in 185+ verschillende kleuren binnen 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Op maat knippen met verstekschaar of verstekbak, folie van achterkant verwijderen en plakken maar. Zorgt ervoor dat de plint op een schone en vetvrije ondergrond geplakt wordt. |
| Plaatsingsgereedschap | Verstekschaar of verstekbak |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plakplint, folieplint met plakstip, |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,4 cm |
| Hoogte (CM) | 0,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Kleurcode | 185 soorten, divers |
|---|