14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 5,63 | € 84,50 | 6% |
| 6 | € 5,50 | € 82,50 | 8% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Unifloor RedFloor is een perfect ondervloersysteem in combinatie met PVC click. Door de geringe dikte van 1,2 mm en een densiteit van 150 kg/m³ is RedFloor; een zeer stabiele ondervloer. Het is opgebouwd uit een PE folie van 200 μm in combinatie met een stabiele PE-schuimlaag. Dankzij de lage warmteweerstand (Rm waarde van 0,014 m2K/W) is RedFloor zeer geschikt voor vloerverwarming en/of vloerkoeling. Bij toepassing met vloerkoeling dient er altijd een condensbewaking aanwezig te zijn. RedFloor kan worden toegepast onder vrijwel alle PVC click vloeren. RedFloor behaalt in combinatie met PVC click (LVT) een contactgeluid-reductie van 10 dB ΔLlin gemeten volgens de ISO 10140-3: 2010 belast met 23 kg / m².
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400080 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, NSG-keurmerk |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,014 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 150 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 10 cm |
| Dikte totaal (MM) | 1.2 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.09 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |