14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Quickstep clips worden gebruikt voor het bevestigen van de Quickstep standaard plint. De Quickstep bevestigingsclips maken het mogelijk om de plinten later nog te verwijderen zonder de plint te beschadigen, ideaal als u later nog bekabeling wil verwerken. Gemakkelijke en snel te plaatsen. 50 stuks per verpakking. Hiermee is het mogelijk om ongeveer 15 meter plint te plaatsen.
| SKU | 557044 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Standaard plint |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 5 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | set,sets |