Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 9,17 | € 137,50 | 1% |
| 4 | € 9,00 | € 135,00 | 3% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Bona R850 is een Elastische 1 komponent silaanlijm/polymeerlijm, is gebruiksklaar en hoeft niet gemixt te worden. Deze Bona lijm heeft een goede lijmrugstand en verzorgt een uitstekende hechting tussen het parket en bijna alle ondergronden. Lijmresten kunnen eenvoudig worden verwijderd van kant-en-klaar parket, gereedschap en huid. De Bona silaanlijmen zijn water- en oplosmiddelvrij, hierdoor ontstaat er nauwelijks zwelling van het hout. Bovendien is de Bona R850 silaanlijm/polymeerlijm uiterst geschikt voor het verlijmen van parket op vloerverwarming en/of vloerkoeling.
1 emmer, lichtkleurige Beige of grijze uitvoering.
15 kilogram, 1 component lijm.
900 – 1500 gram per m2.
1 emmer is genoeg voor het verlijmen van ca. 10 - 16 m2 hout op vlakke harde ondergronden.
| SKU | 452023 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 24-48uur |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 15.00 |
| Merk | Bona |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Lamelparket, Massief, Multiplank, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polymeerlijm / Silaanlijm |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Ja |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |