14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 0.04m2








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Voor een mooie afwerking van de hoek kan u een Aluminium binnenhoek of een Aluminium buitenhoek toepassen.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 530015 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering binnen circa 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet altijd op voorraad, bevoorrading 2-3 weken. |
| Gewicht (KG) | 0.03 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Binnenhoek Aluminium plint |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte (CM) | 4 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 10 cm |
| Hoogte (CM) | 11 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |