14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Uitstekkend te gebruiken voor het aanbrengen van hardwaxolie, impregneerolie, lakken en voorstrijkmiddelen(vochtschermen en primers) voor langs de randen.
| SKU | 709027 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.01 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking, Onderhoud |
|---|---|
| Productsoort | Lakroller |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 10 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 3 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | roller,rollers |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|