14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 18.5000m2








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 1,92 | € 35,50 | 4% |
| 20 | € 1,89 | € 35,00 | 5% |
| 30 | € 1,86 | € 34,50 | 7% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De EcoPearls egalisatiekorrels van Unifloor bestaan uit natuurlijke materialen die makkelijk holle ruimtes of hoogteverschillen opvullen in draagvloeren. De EcoPearls houtspaanders worden ommanteld door cement. Hiermee behouden ze de voordelen van hout en hebben ze tevens de eigenschappen van steen. Dit maakt de EcoPearls duurzaam en uniek. Verder zijn de EcoPearls nagenoeg resistent tegen schimmel en ongedierte, en zo goed als ongevoelig voor vocht. Op houten draagvloeren dragen de EcoPearls bij aan de contactgeluidreducerende eigenschappen van de totale opbouw. Op de EcoPearls kunnen diverse Unifloor-ondervloeren worden aangebracht, waaronder de Jumpax Dual Original, de Jumpax HD en de Jumpax CP.
De Ecopearls is voor het opvullen van holle ruimtes en het opvullen van hoogteverschillen op
houten draagconstructies en zandcement ondervloeren.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 300093 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Uit voorraad leverbaar |
| Voorraadnotitie | Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Niet bij alle afhaallocaties op voorraad. Afhalen doorgaans binnen 24-48uur. |
| Gewicht (KG) | 18.50 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Egaliseermiddelen |
| Garantietype | Kwaliteitparket, Kwaliteitparket Expert Service |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier |
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Ondergrond | Anhydriet dekvloer, Bestaande PVC-vloer, Betonvloer, Egaliseermiddel, Fermacell, Gietasfalt, Houten ondergrond, draagvloer, Magnesiet dekvloer, Natuursteen tegels en terrazzo, OSB (Oriented Strand Board), Spaanplaat (V100, Tegels, Zandcement dekvloer |
| Toepassingsgebied | Spaanplaat, Vloeren |
| Productsoort | Egalisatiemiddel in zak |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Vochtbestendig | Ja |
| Lengte (CM) | 55 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 29 cm |
| Inhoudseenheid | kg |
| Verpakkingseenheid | zak,zakken |