14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.3m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
Dit extra grote, rechte en multifunctionele profiel biedt heel wat mogelijkheden. Je kunt er uitstekend maatwerk mee leveren tegen een schappelijke prijs. Maakt deel uit van het Dalton-assortiment met DX157-2300, DX162-2300, DX163-2300. Ideaal voor een naadloze verbinding met plinten, deurkaders of lambrisering. Kies het model, pas de vorm aan.
Onze plinten zijn schok- en waterbestendig, reeds geprimed en klaar om te schilderen. De meeste kunnen ook kabels verbergen. Het polymeermateriaal voldoet aan de hoogste normen voor kwaliteit en duurzaamheid.
| SKU | 994927 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 1.10 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Axxent |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 230 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,4 cm |
| Hoogte (CM) | 15,1 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |