14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Voor de systeemplinten van Ecofloor leveren wij hulpstukken om gemakkelijk de plint te kunnen plaatsen. Het Ecofloor Eindstuk Rechts helpt u gemakkelijk de plint af te sluiten bij bijvoorbeeld deurkozijnen. Het Ecofloor eindstuk rechts wordt geleverd in een passende kunststof kleur bij de gekozen Ecofloor systeemplint.
| SKU | 544035 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling. Adres volgt na bestelling. |
| Levering Notities | Levering ca. 24-48 uur |
| Gewicht (KG) | 0.04 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Eindstuk rechts |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 2,2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |