14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Balterio Wallbase Plint is verkrijgbaar in alle decoren van Balterio en zorgt voor een mooie, snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. De Balterio Wallbase plint wordt geleverd in de afmeting 83x14x2400mm en heeft nagenoeg dezelfde kleur als uw Balterio laminaatvloer.
| SKU | 536023 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.23 |
| Merk | Balterio |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Wallbase Plint |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,4 cm |
| Hoogte (CM) | 8,3 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |