14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze vloerpad Rood wordt toegepast voor het strippen van oude was- en beschermlagen, en om licht te schrobben. Ideaal voor licht reinigen, corrigeren en om glansverstoringen te verwijderen.Het vuil word verwijdert en oppervlaktes worden mat glanzend, de rode pad heeft een open structuur waardoor vuil gemakkelijk wordt opgenomen en makkelijk uitwasbaar is. Geschikt voor een extra grondige reiniging van industrie- en tegelvloeren. En indien noodzakelijk voor de eenmalige renovatie van natuurstenen vloeren voordat de reguliere twister methode kan worden toegepast. Perfect voor marmeren vloeren.
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Standaard snelheid 140-500 toeren
- Vochtige en droge toepassing
- Dikte: 25mm
Verpakt per 5 stuks.
| SKU | 709483 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | Doorgaans voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle afhaalpunten behalve Hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 13 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Rood |
|---|