14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 10,00 | € 24,00 | 6% |
| 20 | € 9,58 | € 23,00 | 10% |
| 30 | € 9,17 | € 22,00 | 14% |
| 40 | € 8,75 | € 21,00 | 18% |
| 50 | € 8,33 | € 20,00 | 22% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Witte (RAL 9010) voorgelakte MDF Renaissance plint 190 x 18mm, merk Sfeerplinten.
Specificatie Renaissance plint 190x18mm
Aangeraden wordt de plinten nog 1 maal te schilderen.
Overschilderbaar.
Opties
Leverbaar met uitsparing en contact reducerende strip in 4 verschillende kleuren Wit, Zwart, Licht bruin en Donker bruin.
Overige MDF Renaissance plinten
Ook leverbaar in de afmetingen 120x15mm en 150x18mm.
MDF Ranaissance plinten zijn ook verkrijgbaar onder de naam ‘Royalplint; Type Monumentenplint’ en zijn leverbaar in de afmetingen 120x18mm, 140x18mm en 190x18mm.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 501303 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd. Exact moment van levering weten? Neem gerust contact op. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. Neem contact op voor de voorraad per locatie. |
| Gewicht (KG) | 5.10 |
| Merk | Sfeerplinten |
| Collectie | Renaissance |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF plint |
|---|---|
| Plintsoort | Renaissance plint |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,8 cm |
| Hoogte (CM) | 19 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|