14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








| aantal | pak | korting |
|---|---|---|
| 2 | € 6,00 | 40% |
| 4 | € 5,00 | 50% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Universele Alutape (aluminium tape) met een drager van aluminium folie en een acrylaat lijm. De alutape is kortstondig bestand tot 120ºC en is voorzien van een interliner. De totale dikte is +/- 55μ (de dikte van de drager is 30μ). De alutape wordt oa toegepast voor ondervloeren, isolatie, afdichtingen, leidingen en reparaties.
5 centimeter breed
50 meter lang.
| SKU | 709699 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.14 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Ondervloeren |
|---|---|
| Productsoort | Ondervloerentape |
| Lengte (CM) | 10 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 10 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |