14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 0,744m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 5,04 | € 3,75 | 5% |
| 20 | € 4,70 | € 3,50 | 11% |
| 50 | € 4,03 | € 3,00 | 24% |
| 100 | € 3,70 | € 2,75 | 30% |
| 150 | € 3,16 | € 2,35 | 41% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Hardboard plaat 3,2 mm 61 x 122 cm
Hardboard is opgebouwd uit fijne vezels hout samengeperst onder hoge druk, dit geeft de plaat een zeer gladde zijde. Hardboard is goed te zagen. De plaat is donkerbruin van kleur. Voor gebruik in droge ruimtes.
| SKU | 400005 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Binnen 24/48 uur geleverd. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Wijk bij Duurstede. Overige locaites ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 4.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Garantietype | Kwaliteitparket, Kwaliteitparket Expert Service |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 0.744 |
|---|
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Ondervloer |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Lengte (CM) | 122 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 61 cm |
| Dikte totaal (MM) | 3,2mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Verpakkingseenheid | Rol,Roller |
| Kleur | Bruin |
|---|