14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Mixer voor speciaal gemaakt voor het vermengen 2K PU-lijm, lak en verf
Geschikt voor aansluiting op alle soorten elektrische boormachines. Deze mixer (roerstaaf) is gemaakt van een 8mm verzinkt staal en een standaardkorf met een diameter van 80 mm.
| SKU | 708421 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 48 uur. Direct meegeleverd met uw bestelling olie/lak. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 0.23 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking, Onderhoud |
|---|---|
| Productsoort | Mixer, Roerstaaf |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 28 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|