Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 5m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 22,60 | € 113,00 | 1% |
| 4 | € 22,30 | € 111,50 | 3% |
| 6 | € 22,00 | € 110,00 | 4% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
Bona Mix & Fill Plus is een watergedragen voegenkit met een hoog vaste stoffen gehalte voor het snel en efficiënt vullen van gaatjes en voegen in de houten vloer. Het product wordt gemengd met het schuurstof van de te behandelen parketvloer zodat er een natuurlijke kleuring ontstaat die past bij de rest van de vloer.
Bona Mix & Fill Plus kan worden toegepast bij eiken en lichtere houtsoorten. Voor donkere houtsoorten gelieve advies inwinnen bij Kwaliteitparket. Geschikt voor voegen t/m 3 mm breed. Binnen 1 uur droog en zeer goed schuurbaar. VOS-vrij.
5 liter
5 Liter voor ca 40-60m2. 8-12 m² p/liter afhankelijk van het aantal en de diepte van de voegen
| SKU | 457019 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 24-48uur |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 5.00 |
| Merk | Bona |
| Collectie | Voegenkit |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Schuur de vloer licht en vang het schuurstof op. Meng de voegenkit in een emmer of op de vloer met het schuurstof afkomstig van de vloer. Breng de voegenkit aan middels een RVS spaan. Schuur de vloer na het afvoegen. |
| Plaatsingsgereedschap | RVS spaan, Schuurstof, Emmer |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Voegenkit |
| Lijmsoort | Voegenkit |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Nee |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 60 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | Liter |
| Verbruik per m2 | ca. 0,1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |